Ruch na świeżym powietrzu

57 ćwiczeń na świeżym powietrzu

Zdrowe odżywianie, np. dieta paleo niewątpliwie korzystnie wpływa na nasz organizm, ale aby być w pełni zdrowym i sprawnym fizycznie, konieczny jest również ruch. Dlatego dzisiaj przedstawiamy zbiór 57 polecanych prostych ćwiczeń.

Dieta paleolityczna to nie tylko dieta – jest to również styl życia, który zachęca do zażywania ruchu na świeżym powietrzu. Radzimy odpuścić duszne siłownie i przenieść się do pobliskiego parku. Nie potrzeba specjalnych przyrządów, aby wzmocnić mięśnie całego swojego ciała – wystarczy miękka trawa i trochę chęci. Zimną porą roku oczywiście należy się odpowiednio ubrać. Warto zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież termiczną, ale zwykłe ubrania, założone „na cebulkę” również będą odpowiednie.

Niektóre z przedstawionych w poniższym filmiku ćwiczeń, mogą być dla niektórych kobiet trudne, na przykład pompki z przyklaskiem. Nie musisz jednak wykonywać wszystkich ćwiczeń. Możesz wybrać jedynie niektóre z nich. Liczbę powtórzeń każdego ćwiczenia dostosowuj do swojej siły i wydolności. Rób tyle, aby poczuć zmęczenie, ale jednocześnie nie być wyczerpanym.

A po treningu zalecamy smaczny i zdrowy posiłek w ramach diety paleolitycznej :) W naszym dziale przepisy diety paleo na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz