Dieta paleo

Dieta paleo wśród celebrytów

Coraz głośniej mówi się o diecie paleolitycznej, ale nikt nie wspomina o znanych osobistościach, które dzięki paleo mogą pochwalić się nienaganną sylwetką i energią do życia. Któż zatem stosuje dietę dla jaskiniowców bądź jej odmianę?

Do celebrytów, którzy wybrali paleolityczny sposób odżywiania należą m.in.:

Megan Fox stosuje paleo dietę    Wiecznie piękna i młoda Uma
Źródło: filmweb.pl                               Źródło: chits.info

  • Megan Fox – 25 letnia amerykańska aktorka i modelka, którą mogliśmy zobaczyć na ekranach kin w roli Jennifer w „Zbójczym ciele”,  jako Mikaela Banes w „Transformers: Zemsta Upadłych” oraz w innych mniej lub bardziej znanych rolach. To właśnie paleo dieta pomogła Megan uzyskać wspaniałą figur, która zdecydowanie zwiększyła ilość jej fanów. Aktorka zadowolona z rezultatów postanowiła nie rezygnować z diety i jest na niej po dziś dzień.
  • Uma Thurman – 41 letnia amerykańska aktorka, córka buddyjskiego mnicha, znana z takich filmów jak „Kill Bill”, „Batman i Robin”, „Rewolwer i Melonik”, „Pulp Fiction”, „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna”. Lista filmowych ról Umy jest bardzo długa i nie ma w tym  nic dziwnego. Doświadczenie i zdolności oraz uroda i figura ponad 40 letniej aktorki ciągle zapewniają jej nowe propozycje.

 

    Wspaniała sylwetka Demi Moore Mel Gibson na diecie
    Źródło: newsinabox.net                                                                     Źródło: mynewsbooth.com
  • Demi Moore – kolejna amerykańska gwiazda. 49 letnia aktorka i producentka filmowa, której urody i figury może pozazdrościć niejedna młoda kobieta również może pochwalić się dużym dorobkiem filmowym. Jej talent i urodę możemy podziwiać w takich filmach jak „Ognie św. Elma”, „Uwierz w ducha”, kontrowersyjna „Niemoralna propozycja”, „W sieci”, znany chyba wszystkim panom „Striptiz”, „G.I. Jane”, „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość” i wielu innych.  Co jest sukcesem piękna i nienagannej sylwetki tej prawie 50letniej aktorki? Właśnie zdrowa dieta i regularne ćwiczenia.
  • Mel Gibson – rodzynek na naszej liście. W prawdzie ten 55 letni australijsko – amerykański aktor, reżyser a zarazem producent filmowy nie jest oficjalnie na podstawowej diety paleolitycznej, niemniej jednak sposób odżywiania praktykowany przez Mela pod pewnymi względami przypomina naszą dietę dla jaskiniowców. Gibson zasłynął między innymi w „Mad Maxie” jako Max, serii „Zabójcza broń”, „Braveheart. Waleczne serce”, w  komedii „Czego pragną kobiety”, „Znaki”, czy też z „Pasji”, którą wyreżyserował.

 

To nie koniec listy znanych osobistości, które zdecydowały się przejść na dietę paleolityczną. Wiele gwiazd stosuje się do zasad paleo diety, ale nie uważa by sposób odżywiania jaki praktykują był jakiś szczególny – po prostu jedzą zdrowo i nie widzą w tym powodów do chwalenia się.  Dieta naszych przodków stała się dla tych osób codziennością, czymś bez czego nie wyobrażają sobie życia – tym bardziej, iż pomimo swojego wieku mogą cieszyć się wspaniała sylwetką, zdrowiem i energią do podejmowania kolejnych wyzwań jakimi jest wcielanie się w role filmowe, tworzenie nowych filmów czy też wychowywanie dzieci.

 

Dodaj komentarz