Książki

Robb Wolf „Paleo Dieta”

Pisaliśmy już dużo o książkach na temat diety paleo autorstwa Lorena Cordaina, ale nie jest on jedyną osobą, która napisała wartą przeczytania publikację na ten temat. Drugim polecanym przez nas autorem jest Robb Wolf.

Robb Wolf jest biochemikiem oraz trenerem sportowym. W swojej książce „Paleo dieta. Zrzuć kilogramy, zbuduj formę, pokonaj choroby” po mistrzowsku łączy wiedzę z antropologii, tłumacząc jak wyglądało życie człowieka w paleolicie, z najnowszymi odkryciami w dziedziny biochemii, genetyki i immunologii. „Paleo dieta” to książka nie tylko o diecie paleolitycznej, ale również o chorobach cywilizacyjnych i neurodegeneracyjnych. Robb Wolf tłumaczy skąd biorą się te choroby i dlaczego są obecnie tak powszechne. „Paleo dieta” to także książka dla osób pragnących osiągać lepsze wyniki w sporcie, który trenują. Autor książki, jako sportowiec i trener idealnie łączy zagadnienia związane z dietą i sportem, podkreślając jak ważne jest dla zdrowia, aby oprócz odpowiedniej diety, zażywać również odpowiedniej dawki aktywności fizycznej. Dzięki jego książce dowiesz się jak wprowadzić w życie dietę paleoloticzną, jak zrzucić zbędne kilogramy oraz poczuć się zdrowo i młodo.

paleo dieta robb wolfempik.com

Książka „Paleo Dieta” napisana jest ciekawym, wciągającym stylem i zrozumiałym językiem. Łatwo się ją czyta i przekazuje kompleksową wiedzę z różnych dziedzin nauki. Gorąco polecamy.

Dodaj komentarz